світ інновацій

 Не можна не відзначити і високі експлуатаційні переваги козлових кранів, такі як плавність ходу, економічність витрати електроенергії і можливість експлуатації при дуже низьких температурах навколишнього середовища. Масове застосування отримали на сьогоднішній день багато різновидів козлового крана. Виділяють такі типи гакових кранів козлових: крюкові крани загального призначення, для спареної роботи, керовані з підлоги і мають додаткові технологічні можливості. Також виділяють монтажні, магнітно-грейферні, магнітні, грейфери, контейнерні, з двома візками, з крюковою траверсою козлові крани. Спеціальні козлові крани випускають спеціалізовано для використання на об'єктах атомної енергетики, гідротехнічних споруд і гідроелектростанцій.     
         Козлові крани в стандартному виконанні виготовлені з широкими прольотами 10-50 метрів і вантажопідйомністю 5-60 тонн, а нестандартні крани здатні переміщувати вантажі в 60-500 тонн.Пристрій крана козлового засноване на балочному мосту, який закріплюється на рейковому шляху і талі. Кран козловий працює від електродвигуна змінного струму, встановленого на галереї моста. Пристрій пересування козлового крана може бути як центральним, так і роздільним по виду. На них встановлюють рейки, щоб забезпечити пересування кранової візки, закріпленої електричної талью та іншими підіймальними пристроями. Самі кранові візки закріплені через кінцеві кран-балки.  За типом управління козловий кран може бути виготовлений з управлінням з кабіни, з управлінням з підлоги або по радіоканалу. Можливий і змішаний варіант управління. За способом монтажу кран козловий є самомонтуються. Кран козловий легкий і малий козловий кран.Легкі козлові крани переміщаються на власних гумованих колесах по твердій і рівній поверхні, а кран малий переміщається за допомогою людини в будь-якому напрямку на власних колесах навіть з підвішеним вантажем. По конструкції: бесконсольні козловий кран - тип крана, у якого вантажний візок переміщається тільки по основному прольоту моста; Одноконсольний козловий кран - в якому за межі підкранової колії виходить тільки одна частина моста (консоль);Двухконсольная козловий кран - в якому за межі підкранової колії виходять відповідно дві частини моста. Крани козлові за типом приводу бувають: Ручний козловий кран відноситься до категорії засобів малої механізації для вантажно-розвантажувальних робіт вантажів вагою від 0,5 до 2,0 т на відкритих майданчиках і всередині приміщень. Можуть бути оснащені ручними ланцюговими талями, підвішеними стаціонарно або на ручний приводний візку. Проліт крана до 3 м, висота підйому не більше 3 м;Кран козловий електричний. В конструкції більшості козлових кранів на ходових і вантажопідйомних механізмах встановлені електродвигуни. Підведення електроструму до них проводиться за допомогою гнучких кабелів, а привід ходових коліс проводиться через редуктор і трансмісійний вал.
 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Козлових кранів вантажопідйомність, т до 50прогін, м до 40висота підйому, м до 15швидкість руху крана, м / хв до 120швидкість руху візка, м / хв до 60швидкість підйому, м / хв до 20режим роботи до А7сейсмостійкість, балів до 9

Комментариев нет:

Отправить комментарий